MUŽI B - PŘESILOVKA KE TŘEM BODŮM NEVEDLA
MUŽI B - PŘESILOVKA KE TŘEM BODŮM NEVEDLA
24. 10. 2016

MUŽI B - PŘESILOVKA KE TŘEM BODŮM NEVEDLA

SLAVOJ PODOLÍ B - MIŠKOVICE 0:0

V neděli odpoledne jsme na domácím travnatém hřišti přivítali v této sezoně nevyzpytatelného soupeře tým Miškovic.

Na lehce podmáčeném terenu jsme nastupovali s cílem sebrat všechny tři body a předvést kvalitní výkon,který by potěšil asi 30 přihlížejících.

Rozhodčí zahájil hru a my zatlačili hosty před jejich branku.Dobře jsme kombinovali a drželi Miškovice na jejich polovině hřiště.

Do 20.minuty zápasu jsme si vytvořili řadu šancí,které se nám bohužel nepodařilo naší nepřesností nebo zbrklostí proměnit ve vedoucí branku.

Po vyloučení hostujícího hráče jsme bohužel úplně vypadli z tempa které jsme nasadili od úvodního hvizdu,naše převaha se rozplynula a paradoxně se hrál vyrovnaný fotbal bez brankových příležitostí a plný nepřesností.

Poločas tak skončil za bezbrankového stavu.

Vkabině jsme si řekli,co se nám nedařilo v první půli a nabádali jsme hráče at jsme trpěliví,nikam nepospícháme,zpřesníme naši kombinaci a přidáme důraz v osobních soubojích.

Nastoupili jsme do druhé půle a naším úkolem bylo urvat tři body a zlepšit celkový dojem,jaký jsme zanechali za prvních 45 minut tohoto zápasu.

Bohužel jsme pokračovali v nepřesné hře,větší důraz se také nekonal,proto zápas minutu za minutou plynul bez vážnějšího ohrožení obou branek ke svému konci.Ani jeden z týmů v podstatě nehrozil před brankou soupeře a nám se rychle krátil čas s tímto vývojem utkání cokoliv udělat.

Paradoxně před koncem utkání se hosté z protiútoku dostali po centru z pravé strany před naši branku a měli golovou šanci.

Naštěstí míč v naší síti neskončil a protože jsme opravdu nebyli schopni ohrozit branku Miškovic,zápas skončil zaslouženou remízou 0-0.

Závěrem snad jen podotknout,že za předvedený výkon jsme si ani vyhrát nezasloužili.

Předvedli jsme hodně nepřesností,málo pohybu,problem nám dělalo zpracování balonu a chyběl nám důraz.

Pokud nezlepšíme přístup k utkání a výše zmíněné činnosti začneme mít velký problem zvednout náš výkon,který jsme v posledních utkáních předváděli.

 

základní sestava: Vondrka-Kupec,Hrubý,Fejtek,Moravec-Malý,Řehák,Majer,Miláček-Svoboda,Hlaváček

střídali:Novotný,Kolafa,Kotek    

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ