MUŽI B - MOKRÝ TERÉN PŘINESL TŘI BODY
MUŽI B - MOKRÝ TERÉN PŘINESL TŘI BODY
05. 10. 2016

MUŽI B - MOKRÝ TERÉN PŘINESL TŘI BODY

SLAVOJ PODOLÍ B - FC ZLIČÍN B 3:2 (0:0)

V neděli odpoledne se za sychravého počasí naši B-muži střetli v domácím utkáním s mužstvem Zličína „B“. Náš tým byl opět posílen o hráče širšího kádru A-mužstva, přičemž lví podíl na zisku tří bodů měl vytáhlý útočník a doktor v jedné osobě Robert Jůzek, jenž nemohl nastoupit v sobotu za „áčko“, protože byl v přechozím kole po sporné situaci vyloučen.

První poločas nepřinesl z pohledu diváka mnoho zajímavých oku lahodících akcí a nutno konstatovat, že za kratší konec tahalo naše mužstvo. Slušnou porci pobavení přinesl až druhý poločas. K oživení naší hry přispěl fakt, že do hry naskočil na pozici stopere hrající trenér Petr Majer, a i když ho několikrát během hry pozlobil kluzký a místy podmáčený terén, zásoboval naše záložníky a útočníky přesnými pasy. K definitivnímu zlepšení naší hry ale pomohla paradoxně v 55. minutě až branka soupeře, na kterou jsme doslova během minuty dokázali Jůzkem odpovědět a za další dvě minuty jsme se dokonce radovali z vedení, když byla po faulu na Jůzka nařízena penalta, kterou sám faulovaný hráč s přehledem proměnil. Od té doby jsme měli otěže zápasu ve svých rukou a brankář Heinzke neměl mnoho starostí. V 70. minutě utkání rozehrál Hrozný ze středu hřiště doleva na Novotného, který posunul míč dopředu na Koubu, ten krásným centrem našel ve vápně koho jiného než Jůzka, jenž hlavičkou vracel před bránu a dobíhající Novotný se štěstím dorazil míč do branky. Vedli jsme 3:1 a zápas v tuto chvíli vypadal jednoznačně, bohužel díky nedorozumění v naší obraně dokázali hosté v 83. minutě snížit a následně jsme se museli strachovat o vítězství. Klid a rozvahu ale v samotném závěru vnesl do naší hry střídající Strnad, a tak důležité tři body zůstaly doma!!! „Béčko“ tedy již potřetí svým věrným fanouškům, kteří si i přes nepřízeň počasí našli cestu na zápas, dokázalo, že doma se body ztrácet nebudou!      

 

Sestava AFK Slavoj Podolí “B“:

Heinzke – Kolafa©, Hořejší (Majer), Kupec – Malý (Hlaváček), Řehák (Novotný), Hrozný, Kouba (Miláček) - Jůzek, Svoboda (Strnad) 

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ