U17 - ROZHODL DRUHÝ POLOČAS
24. 04. 2024

TJ BŘEZINĚVES - AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA 1:6 (1:2)
Tento víkend jsme vyrazili do Březiněvse. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře. Dokázali jsme soupeře zatlačit k vlastní bráně a vytvářet si dobré střelecké příležitosti. Tlak jsme dokázali využít a šli jsme do vedení. Bohužel, pak nastala slabší chvilka. Kvůli nepřesným přihrávkám se soupeř dostával do pravidelných brejků, ze kterých si vytvářel nepříjemné šance. Po jednom z brejků, kdy šel soupeř sám na brankáře, výsledek srovnal. I přes větší počet nepřesností jsme dokázali využít přímý kop, který Drahovzal nechytatelně poslal pod břevno. Poločas utkání 1:2 pro nás.
Do druhé půle jsme chtěli kluky především dobře naladit a zrychlit hru směrem do útoku, což se nám podařilo. Díky rychlejším kombinaci na 2-3 doteky  jsme lépe využívali mezery v obraně soupeře a následné šance proměňovali. Soupeře jsme v druhé půli nepustili téměř k ničemu a proto si odvážíme výhru 1:6.