U17 - ZAČÁTEK ZIMNÍ PŘÍPRAVY
09. 02. 2024

PRVNÍ ZÁPASY V ROCE 2024
FC HÁJE J.M. - AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA 3:3 (0:0)
Na první zápas v novém roce jsme zavítali na Háje. První poločas jsme soupeře skoro do ničeho nepouštěli, míč jsme drželi na našich kopačkách. Vytvořili jsme si spoustu šancí, jen nám chyběla větší přesnost ke vstřelení gólu.
Do druhé půle jsme vstoupili hůře, po patnácti minutách jsme prohrávali o dva góly. I přes nepovedený začátek a postupně přicházející únavu, jsme minutu před koncem srovnali na konečných 3:3.

AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA - FK ARITMA PRAHA 5:2 (4:0)
Na druhý zápas zimní přípravy k nám přijela Aritma Praha. První poločas byla z naší strany velice povedená. Dařilo se nám soupeře úspěšně presovat a získávat míč ještě v blízkosti jeho brány a následně využívat naše šance.
Druhý poločas už byl o poznání vyrovnanější. Marodka, která nás sužovala, nám nedovolila vzít na zápas více hráčů na střídání a únava kluků byla znát. Konec utkání 5:2 pro nás.