U17 - PRVNÍ VEČERNÍ ZÁPAS
26. 10. 2023

AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA - SK ÚJEZD PRAHA 4 22:1 (10:1)
V sobotu v podvečer jsme odehráli zápas proti Újezdu Praha 4. Zápas jsme nezačali dobře, při dlouhém míči mezi naše obránce došlo k nedorozumění a míč propadl k soupeři, který se sám na brankáře nemýlil.
To nás naštěstí nakoplo a od té chvíle se hrálo jen na jednu bránu. Soupeři jsme nic nedovolili. Poločas utkání 10:1 pro nás.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s týmovými úkoly, abychom v zápase pokračovali na maximum a nepřestávali hrát. Druhý poločas byl úplně stejný jako první, měli jsme spousty šancí, které jsme proměňovali. A soupeře jsme k ničemu nepustili. Konec utkání 22:1 pro nás.
Zápas jsme zvládli velice dobře, myslím že jsme potřebovali vstřelit v zápase víc gólů, abychom si ukázali, že nám to jde a věřím, že nám to pomůže do poledních těžkých zápasů.