U17 - TĚŽKÁ VÝHRA
10. 10. 2023

SOKOL DOLNÍ POČERNICE - AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA 3:5 (0:3)
Tento víkend jsme zavítali do Počernic. Zápas byl velice náročný, už jen kvůli hřišti, které bylo ve špatném stavu. Soupeř, který byl fyzicky vyspělejší než mi a hřišti se přizpůsobil. Posílal dlouhé míče na naši půlku a tam se snažil probojovat až k bráně. My jsme se snažili hrát stejně jako každý zápas, i když to způsobilo hodně nepřesností. V zakončení jsme byli naštěstí přesnější než soupeř a proto jsme šli o pauze do šatny za stavu 0:3 pro nás.
Do druhé půle jsme chtěli přidat více gólů, což se nám povedlo po rychlém protiútoku a po dobře dohraném rohu. Soupeři na hrbolu vyskočil míč a proto nabral takový směr, že našemu brankáři nedal šanci a snížil na 1:5. Zbytek zápasu to byl spíše boj a plno nevyužitých šancí na obou stranách. Soupeř v posledních deseti minutách kopal dvě penalty, u kterých si nejsem jistý jejich správností. Konec utkání 3:5 pro nás.