U17 - PODOLSKÁ SMRŠŤ
04. 05. 2022

SLAVOJ PODOLÍ - FK MODŘANY 14:1 (9:1)
Konečně jsme na jaře mohli vyběhnout na podolský trávník, který byl velmi kvalitně připravený. Na rozdíl od minulého týdne soupeř chtěl hrát fotbal, ale bohužel pro něj jsme mu toho moc nedovolili. První poločas jsme hráli s obrovskou chutí, vše nám vycházelo - pěkné rychlé kombinace i kvalitní zakončení. Během prvního poločasu jsme soupeře zasypali 9 góly a to ještě navíc zvonila tyč a pak i břevno.
Do druhé půle jsme hodně prostřídali a dali prostor méně vytěžovaným hráčům, takže kvalita i tempo hry šly trošku dolů. I tak jsme hosty k ničemu nepustili a přidali mu na cestu dalších pět gólů, takže konečné skóre tohoto povedeného zápasu bylo 14:1.
V příštích týdnech nás čekají těžké zápasy se soupeři, kteří jsou na tom bodově jen o něco lépe než my. Takže žádná euforie a znovu do poctivé práce na trénincích, sezóna zdaleka nekončí...