U13 - ZAČÁTEK SEZÓNY NA VÝBORNOU
U13 - ZAČÁTEK SEZÓNY NA VÝBORNOU
12. 09. 2022

U13 - ZAČÁTEK SEZÓNY NA VÝBORNOU

KOMENTÁŘ ÚVODNÍCH ZÁPASŮ
FK Meteor Praha - AFK Slavoj Podolí - 2:5
U13 nastoupili na první  mistrovske utkání Pražského přeboru v nových dresech, za které bych rád poděkoval našemu vedení. Klukům patří velká gratulace, protože předvedli, že umíme hrát technický  a pohledný fotbal. Velké poděkování patří i do řad rodičů, kteří kluky neustále povzbuzovali. Uznání patří i soupeři, protože hráli s námi vyrovnaný a hezký fotbal, plný hezkých akcí. U ubou týmů ukázali kvalitu opět i gólmani, kteří pochytali plno pohledných akcí.
 
AFK Slavoj Podolí - SK Motorlet Praha - 3:0
v druhém kole Přeboru nás čekal doma velmi silný a houževnatý soupeř z Motoletu. Od začátku zápasu jsme si hráli svou kombinační hru s přechodem do rychlých protiútoků, které mnohokrát nekončily góly, ale buď v náručí gólmana či mimo bránu. Víme co nás trápí a kde přidat a tak věřím, že do příštího zápasu vše doladíme na trénincích. Kluci si zaslouženě došli pro vítězství 3:0. Potěšující bylo i udržení čistého konta pro našeho gólmana.
 
AFK Slavoj Podolí - Tempo Praha - 1:8
na domácí půdě jsme  ve 2. kole jsme přivítali kluky z Tempa( r.2011).  bohužel v tomto zápase nastoupili i hráči z A-týmu, protože bylo mnoho  omluvenek. Bylo znát na hře, že už mají kluci z A-týmu něco odběháno a nemají už tolik sil. Od začátku utkání bylo vidět, že kluci z Tempa jsou více sehranejší a technicky vyspělejší, komunikativnější.
V  B-týmu mám nováčky kteří jsou u nás pár měsíců a začínají s fotbalem a tak se nyni sevším postupně seznamují. Určitě kluky musím pochválit za předvedený výkon a bojovnost až do konce utkání. Prohra bohužel byla zasloužená, velké uznání patří soupeři, který nás jasně v tomto zápase přehrál.

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ