U13 - SMUTNÁ PROHRA
U13 - SMUTNÁ PROHRA
25. 05. 2022

U13 - SMUTNÁ PROHRA

SOKOL ŘEPY - AFK SLAVOJ PODOLÍ 3:2 (1:1)
Tento víkend jsme zamířili do Řep. Zápas byl velice vyrovnaný a od první minuty bylo vidět, že o vítězi budou rozhodovat maličkosti. Soupeřův první gól padl po pěkně kopnutém přímém kopu. Celkem rychle jsme se z toho oklepali a pokračovali v naší hře, dostávali jsme se do šancí, jen nám, bohužel, chyběla větší hladovost před bránou. I přesto se nám podařilo do poločasu srovnat, kdy po vyraženém míči od brankáře byl první připraven dorážet balon náš hráč. Poločas utkání 1:1. 
Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako první, plno soubojů a šancí. Soupeři jsme druhý gól darovali sami, po špatné rozehrávce se soupeřův útočník ocitl sám před poloprázdnou bránou a trefil se. Nic jsme nevzdávali a bojovali dál, soupeře jsme zatlačili před vlastní bránu, bohužel se nám nedařilo míč dotlačit do brány, vždy tomu něco chybělo. Naštěstí se míč dostal k našemu nejlepšímu střelci, který dokázal obejít dva hráče a přesně zamířit k přední tyči a srovnat. konec zápasu utíkal jako voda, šance střídala šanci, oba týmy chtěli přetáhnout výhru na svoji stranu. Bohužel, po nedůrazu na kraji hřiště přišel centr, kdy na zadní tyči stál osamocený hráč, který se nemýlil. Bohužel se nám nepodařilo s výsledkem už nic udělat. Konec zápasu 3:2. 
Zápas nám ukázal, že máme na čem pracovat, chybí nám větší sebedůvěra a jistota na míči. Věřím, že se z toho oklepeme a další zápas se nám podaří lépe. 
 
Střelci: Pavel Skála 19´; Dominik Fojtík 46´

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ