U13 - PROHRA S LÍDREM SOUTĚŽE
U13 - PROHRA S LÍDREM SOUTĚŽE
06. 06. 2022

U13 - PROHRA S LÍDREM SOUTĚŽE

FAAZ PRAHA - SLAVOJ PODOLÍ 9:1 (5:0)
Za brzkého rána jsme přijeli na Barrandov, kde jsme měli odehrát zápas s lídrem FAAZ Praha. Bohužel, kvůli zraněním a školám v přírodě jsme nepřijeli v plné síle. To ale neměnilo nic na tom, že chceme soupeře co nejvíce potrápit. Zápas jsme začali dobře, soupeř se sice dostával do šancí, ale díky našemu skvělému brankáři a výpomoci obráncům se nám dařilo držet čisté konto. Šancí, ale přibývalo a  bohužel, začalo nám to tam padat. Kluci si nějaké šance vytvářeli, jen, bohužel,  vždy chyběl kousek, aby jsme je proměnili v góly. Poločas utkání 5:0. 
O poločase jsme kluky motivovali, aby se pokusy vstřelit, alespoň jeden gól a poctivě bránili. Druhý poločas, byl mnohem vyrovnanější než první, hra se přelévala ze strany na stranu, jen jsme, narozdíl od soupeře, naše šance neproměňovali. Až v závěru, při rohovém kopu, se náš kapitán prosadil, kdy přesně umístil svoji střelu hlavou pod břevno branky. Konec zápasu 9:1 pro soupeře. 
Myslím, že jsme odehráli velice dobré utkání, jen nám chyběla větší kvalita v zakončení. Přes týden na tom zapracujeme a věřím že další víkend budeme úspěšnejší. 
 
Střelci: Filip Doubrava 65´

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ