U13 - TRÁPENÍ V ZAKONČENÍ
25. 04. 2022

SPARTA PRAHA DÍVKY - SLAVOJ PODOLÍ 8:1 (4:1)
Na první zápas po velikonočních prázdninách, jsme přijeli do Satalic, kde jsme se utkali s týmem dívek z AC Sparta. Zápas byl velice vyrovnaný, kombinace na obou stranách byla kvalitní, bohužel, veliký rozdíl byl v zakončení. Naše akce většinou končily nepřesnou střelbou mimo bránu nebo přímo doprostřed, kde byla připravená brankářka. Naopak soupeřky byly v zakončení velice nebezpečné, jen díky zákrokům našeho brankáře a občasným zablokovaným střelám našimi obránci byl poločas utkání 4:1 pro soupeře.
Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Bohužel, nebyli jsme schopni vstřelit více branek, na rozdíl od soupeře, který nám vstřelil další čtyři góly. Konec utkání 8:1 pro soupeře.
Přes týden se v trénincích pořádně zaměříme na střelbu a doufám, že příští týden pro nás bude gólově bohatší.