U13 - UPEVNĚNÍ DRUHÉHO MÍSTA V TABULCE
04. 11. 2021

AFK Slavoj Podolí Praha - SK Aritma Praha 9:0 (6:0)
Tento víkend k přijela na naše domácí hřiště tým SK Aritma Praha. Zápas jsme začali velice dobře, hned z prvního útoku jsme vstřelili gól. Tím jsme se uklidnili a dál se tlačili do útoku, soupeř nám to moc nestížil, za celý zápas se na naší půlku podívali asi dvakrát. Pokaždé se nám podařilo vzít soupeři míč ještě na jejich polovině a rychlým přesunem ohrozit jejich bránu. Poločas zápasu 6:0 pro nás.
Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako první. Pořád jsme byli na soupeřově polovině, škoda jen neproměněných šancí, kdy jsme trefovali brankáře nebo chyběl malý kousek k tomu, aby míč spadl do brány. Konec zápasu 9:0 pro nás.
Jsem rád, že kluci nic nepodcenili a vlítli na soupeře od první minuty. Věřím, že se stejným nadšením zvítězit, se kluci pustí i do posledního zápasu podzimní části proti Nebušicím.