U13 - VÝHRA NA ZLIČÍNĚ
29. 09. 2021

FC ZLIČÍN - SLAVOJ PODOLÍ 5:8 (1:5)

Tento týden jsme přijeli na Zličín. První poločas jsme předváděli kvalitní hru, jak do kombinace, tak i do zakončení. Snažili jsme se hodně střílet, za což jsem rád, jen škoda, že více střel neskončilo gólem. Soupeř byl velice kvalitní, ale i přesto se nám jejich útoky dařily zastavovat ještě před naším vápnem. Poločas zápasu 1:5 pro nás.

Během pauzy jsme hráče motivovali, aby pokračovali ve stejném výkonu jako v prvním poločase a k tomu přidali další góly. Kvalita hry byla pořád dobrá, bohužel, už se nám tolik nedařilo zakončení. Buď jsme netrefovali bránu nebo jsme naše akce až moc přehrávali neustálým vylepšováním šancí přihrávkou nebo další a další kličkou. To pouštělo soupeře do rychlých útoků, které dokázal využít.

I přes to se nám na konci podařilo vstřelit tři pěkné branky. Konec zápasu 5:8 pro nás. Věřím že se stejným nasazením vlítneme i příští týden na soupeře z Přední Kopaniny.