U13 - TĚSNÁ PROHRA
U13 - TĚSNÁ PROHRA
10. 10. 2018

U13 - TĚSNÁ PROHRA

SLAVOJ PODOLÍ - SPARTA DÍVKY 2:3 (1:0)
V souboji o čelo tabulky jsme se utkali se stejně starými hráčkami pražské Sparty. Úvod nám vyšel dokonale hned v první minutě po akci z levé strany otevřel skóre Martin Gottwald. Celý první poločas byla hra velmi vyrovnaná, oba týmy se jen těžko dostávali do vyložených šancí. Když už přeci jen dostal trošku prostoru k zakončení, na obou stranách byli skvělí gólmani.
Bohužel v prvních sedmi minutách druhého poločasu přišel náš totální herní kolaps. Po laciném gól na 1:1 na nás padla neuvěřitelná deka, během dalších minut jsme totálně propadali ve všech činnostech a to nemohlo vést k ničemu jinému než k dalším gólům v naší síti. Rázem to bylo 1:3 a pak ještě musel do brány Filip Graham (ročník 2008). Nutno říct, že si počínal jako starý mazák a že už žádná střela ze sparťanských kopaček do sítě nezapadla. Podolský prapor zvedl Luděk Imramovský, který pohotovost střelou snížil na 2:3. Střídáním dvou sedmiček jsme čím dál víc dostávali sparťanky pod tlak, ty však dokázaly svůj náskok ubránit, především zásluhou vynikající gólmanky v bráně. Jednou jí pomohla dokonce tyč, minutu před koncem pak vyškrábla konečky prstů dalekonosnou střelu Keraghela do šibenice.
Velmi kvalitní zápas se musel líbit, nechyběly góly, bojovnost, pěkné fotbalové momenty ani početná divácká kulisa. Remíza by asi byla spravedlivější, ale nezbývá než soupeřkám poblahopřát k vítězství a makat dál, první místo před zimní pauzou máme stále ve svých rukách. 
 

 

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ