MUŽI A - PROHRA NA JIŽNÍM MĚSTĚ
MUŽI A - PROHRA NA JIŽNÍM MĚSTĚ
25. 05. 2026

MUŽI A - PROHRA NA JIŽNÍM MĚSTĚ

DUKLA JM - SLAVOJ PODOLÍ 3:1 (2:0)

FK Dukla Jižní Město – AFK Slavoj Podolí 3:1 (2:0)
Branky: 34. a 38. F. Novák, 88. Dom. Farkaš – 81. Čmelík. ŽK: 54. J. Kulhavý, 58. Kapek, 82. J. Sýkora – 54. Krob, 78. Čmelík, 84. Koščo. Rozhodčí: Havel – Šaróka, Rákos. Diváků: 100.
Dukla JM: Orlich – Kapek, M. Petrák, V. Růžička – Zouhar (64. Ťoupal), Zelenka, Dom. Farkaš (90.+2 Lebeda), Krameš (81. Gregor) – J. Kulhavý (64. J. Sýkora), Brabenec (81. Kotlík), F. Novák. Trenér: Josef Světlík.
Podolí: J. Pospíšil – Koščo, Tomsa, Němeček, Čmelík – Mikuš (62. V. Procházka) – Zdobnický (62. Chlum), Kocour (75. P. Klouček), Milec, Krob – Podobský (75. Andrle). Trenér: Petr Majer.

Ohlasy utkání
Josef Světlík (Dukla JM): Nervózní, nekoukatelný, důležitý zápas, který jsme za stavu 2:0 neuměli dodělat a bylo z toho trápení, ale důležité je umět vyhrát i nehezký zápas. A za to patří týmu pochvala.
Petr Majer (Podolí): Bohužel se nám nepodařilo získat tři body, které potřebujeme. První půlhodinu jsme sice byli nebezpečnějším týmem, ale bez brankového vyjádření. Ačkoliv jsme věděli o střeleckých schopnostech Filipa Nováka, tak dostal do poločasu dva míče za obranu a byl z toho pro nás dvoubrankový deficit. Ve druhém poločase jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale na naše snížení stačili ještě domácí zareagovat do otevřené obrany třetí brankou. Nyní nám nezbývá nic jiného, než v příštím kole na domácím hřišti zvítězit nad silným soupeřem ze Zličína.

Nejlepší hráč FK Dukla JM: Filip Novák
Nejlepší hráč AFK Slavoj Podolí: Vojtěch Čmelík

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ