U10 - STŘÍDAVĚ OBLAČNO
17. 05. 2022

SOUHRN 3 UTKÁNÍ

Máme za sebou další 3 zápasy soutěže Elit. Bohužel 2 zápasy se nám moc nepovedly. První doma proti SK Střešovice nám vyšel na jedničku. Kluci od začátku nastoupili s touhou zvítězit a soupeři nedali šanci. Poradili si i s dost nečistou hrou soupeře a konečný stav na konci utkání se zastavil na 36:17. Druhý zápas jsme zavítali na půdu soupeře z Aritmi. Kluci od začátku vůbec nezachytili tempo utkání, vůbec se nedostali do zápasu a konečná prohra 8:42 mluví za vše. Musím ale říct, že Aritma nastoupila s opravdu silným týmem, zřejmě doplněný klukama ze Sparty, Dukly…za mě jeden z nejlepších týmů soutěže (na jaře zatím ještě neprohráli). Další utkání doma proti ČAFC Praha byl zápas dvou rozdílných poločasů. Musím podotknout, že soupeř měl všechny kluky vysoké, že jsem si myslel, že nastupujeme proti žákům a ne starší přípravce. Někteří kluci byli až o 2 hlavy větší…Utkání bylo vyrovnané a první poločas jsme vyhráli. Bohužel druhá půle pro nás nedopadla dobře, i když z 8 čtvrtin jsme 5x vyhráli, rozhodly 2 prohrané 0:8, 3:7 a celkové skóre pak po sečtení bylo 27:35. čekají nás poslední 3 zápasy (těžké), tak nám držte palce. Budeme to potřebovat. Sportu zdar a fotbalu zvláště.