hlavní strana » Aktuální novinky

Autor: Michal Havlíček | Datum: 10.09.2018 | Zdroj fotky:

U10 - VÝHRA NA ÚVOD

SLAVOJ PODOLÍ - HÁJE 32:20 (17:8)

  Úvodní kolo nového fotbalového ročníku přeboru J.Novotného – Elite sehráli naši hráči U10 na domácím hřišti s týmem FC Háje Jižní Město. Po lehce ospalých prvních deseti minutách se náš tým rozehrál k velmi parádnímu výkonu. Brankáři podávali velmi kvalitní výkony a  hráči na hřišti předváděli kombinační hru směrem k soupeřově brance a zakončovali krásnými brankami. Obránci se zapojovali do útočných akcí, ale včas se vraceli na vlastní polovinu  a znemožňovali soupeři vytvářet nebezpečné šance.  Jako celek jsme působili jistě a odhodlaně jsme plnili cíl , dobrou hru spojit s dobrým výsledkem. Obojí se povedlo. AFK Slavoj Podolí U10 – FC Háje U10 32:20 (17:8).