U12 - VÝHRA A PROHRA
09. 05. 2024

REPORT ZE 2 UTKÁNÍ

Máme za sebou další 2 zápasy v soutěži M.Ž.Po dvou předešlích prohrách jsme zavítali za krásného slunečného počasí na hřiště v Kyjich.Domaci tým držel s námi krok zhruba 15.minut zápasu kdy srovnal na 1:1.A od te chvíle byl na hřišti jenom 1 tým a navyšovali jsme skóre, které se zastavilo na konečných 11:1 poločas 4:1 pro kluky z Podolí.

Další domácí zápas proti klukům z Pragovky,bohužel možná pod tíhou prohry z podzimního zápasu jsme nevstoupili dobře a od 2 minuty jsme prohrávali dokázali jsme srovnat a také herně jsme se zvedli.
Soupeř opět trestal a i když jsme hlavičkou z rohového kopu srovnali Pragovka 2 goly z dálky ovládli poločas 4:2.
Druhou půlku jsme soupeře zatlačili,ale střelou do břevna a netrefeni prázdné brány jsme víc nevymáčkly a soupeř v závěru 2 góly opět z dálky vyhrál 6:2.
Jedeme dál máme před sebou ještě 5 zápasu držte nám palce sportu zdar a fotbalu zvláště.