U14 - VYDŘENÁ VÝHRA
02. 06. 2023

AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA - FK LOKO VLTAVÍN 3:2 (1:1)

O víkendu k nám zamířil tým Loko Vltavín. Zápas to byl velice vyrovnaný. Hra se přelévala ze strany na stranu, každý tým si vytvářel gólové šance, jen chyběla přesnost v zakončení. Poločas utkání 1:1.

Do druhé půle jsme změnili rozestavení a namotivovaní jsme vlétli do druhé půle. Bohužel, po pár minutách druhé půle jsme obdrželi druhou branku. Na chvíli to s námi otřáslo, ale naštěstí jsme další góly nedostali. Přišla střela zpoza vápna, která skončila v síti soupeře a nám vlila novou energii, kterou jsme využili. Když jsme po pěti minutách přidali další gól, do konce zápasu jsme soupeře už do větších šancí nepustili. Konec utkání 3:2 pro nás.

Jsem rád že se nám utkání podařilo otočit a dotáhnout do vítězného konce, věřím že nám to pomůže do zbytku soutěže.