U14 - TĚSNÁ PROHRA
31. 03. 2023

AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA - AC SPARTA PRAHA Dívky 3:4 (2:1)
Na první mistrovský zápas k nám zavítal dívčí tým ze Sparty. Jediný tým, který nás porazil v podzimní části sezóny. Zápas byl velice náročný, hodně soubojů a šancí na obou stranách. První gól vstřelily holky po naší ztrátě při rozehrávce. Soupeř byl velice silný v kombinaci, proto jsme se na ně snažili vytvářet velký tlak už od rozehrávky, což se nám dařilo a díky tomu jsme si vytvářeli dost šancí, ze kterých jsme využili dvě. Poločas utkání 2:1 pro nás.
Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat stejně jako v prvním, což se nám dařilo. Bohužel, jsme nedokázali ubránit dva stejně zahrané rohy, ze kterých soupeřky vstřelily dva góly. Podařilo se nám o chvíli později srovnat z pokutového kopu. I přesto nám v závěru jedna z holek utekla a zvýšila. Konec utkání 3:4 pro soupeře.
Zápas to byl velice vyrovnaný a hrálo se nahorů dolů. Byl to zápas, který musel bavit všechny.

Střelci: Petr Schwarz, Matyáš Drahovzal, vlastní