U14 - PRVNÍ VÝHRA V ZIMNÍ LIZE
07. 12. 2022

FK RADOŠOVICE - AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA 3:4 (0:2)
V prvním zápase Zimní ligy, kterou hrajeme na Hájích, jsme se střetli s týmem z Radošovic. V první půli se nám dařila kombinace, díky které jsem si vytvářeli spousty šancí, ze kterých jsme proměnili pouze dvě. Poločas utkání 0:2 pro nás.
V přestávce jsme nabádali kluky k neustálé aktivitě a přidání dalších gólů, což se nám ze začátku druhé poloviny dařilo plnit. Podařilo se nám vstřelit další dva góly. Bohužel, od této chvíle jsme přestali hrát, měli jsme hodně nepřesných přihrávek a soupeř toho využíval. Podařilo se mu vstřelit naštěstí jen tři góly. Konec utkání 3:4 pro nás.
Většinu zápasu jsme hráli velice pěkně. Nejvíce mě mrzí posledních patnáct minut, kdy jsme nechali soupeře zápas ještě zdramatizovat.

Střelci: Alex Obrtel, Šimon Babiar, Jakub Hendrych, Samuel Lopes