U14 - REMÍZA NA ZÁVĚR PODZIMU
15. 11. 2022

AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA - VIKTORKA ŽIŽKOV 4:4 (3:2)
Na poslední zápas podzimní části k nám přijel tým z Žižkova. Zápas se hrál v poměrné veliké mlze, kdy jsem hráče na druhé straně hřiště viděl pouze obrysově. I přesto jsme si vytvářeli spousty šancí, ze kterých jsme většinu neproměnili. Poločas utkání 3:2 pro nás.
O přestávce jsme nabádali kluky k neustálé aktivitě a přidání dalších gólů. Bohužel, se nám začátek druhé půle nepovedl, dostali jsme dva smolné góly a ještě k tomu mlha lehce zesílila. Těsně před koncem zápasu se nám po rohovém kopu podařilo srovnat na konečných 4:4.
Zápas to byl velice náročný. Jsem rád že jsme proti silnému soupeři dokázali v závěru urvat, alespoň remízu, která nás přes zimní pauzu udrží na prvním místě v soutěži.

Střelci: Alfréd Mathé 1´, Matyáš Nagy 30´, Dominik Pilát 34´, Jan Linhart 64´