U14 - VYDŘENÁ VÝHRA
07. 11. 2022

AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA - TJ BŘEZINĚVES 7:3 (1:2)

Na předposlední zápas sezóny k nám přijel tým z Březiněvse. Zápas začal dobře, drželi jsme míč a v páté minutě se nám podařilo vsítit první gól zápasu. Bohužel,od tohoto gólu jsem přestali hrát. Chyběl nám pohyb, plno nepřesností, jako bychom si mysleli, že se soupeř porazí sám. Soupeř toho využil a do konce poločasu vstřelil dva góly. Poločas utkání 1:2 pro soupeře.

O přestávce jsme si ujasnili, co musíme zlepšit. Do druhé půle jsme vstoupili jako úplně jiný tým. Měli jsme větší chuť hrát, přidali jsme dobrý pohyb, rychlé kombinace a plno šancí, které jsme proměňovali. Konec utkání 7:3 pro nás.

První polovina zápasu nebyla podle našich představ, ale jsem rád, že jsme se „chytli za nos“. Do druhého poločasu jsme doslova vlétli a velice dobrým výkonem jsme dostali výhru na naši stranu.

Střelci: David Krahulec 47´; 61´; 66´, Filip Červinka 5´, Kryštof Červinka 43´, Matyáš Drahovzal 55´, Petr Schwarz 58´