U14 - VÝHRA POD TAKTOVKOU PODOLÍ
01. 11. 2022

FK LOKO VLTAVÍN - AFK SLAVOJ PODOLÍ 1:7 (0:2)
Na konec prázdninového týdne jsme vyrazili na Loko Vltavín. Bohužel, díky večerní hodině jsme hráli na velice malé UMT, pod umělým osvětlením, které fungovalo jen na půl. První polovinu jsme se hodně dlouho srovnávali s hřištěm, které spíš vyhovovalo soupeřovým nákopům, než naší hře. I přesto jsme se snažili hrát kombinačně a vytvářeli jsme si spousty šancí, které jsme, bohužel, neproměnili.  Soupeř se snažil útočit, především dlouhými nákopy, se kterými naši obránci problém neměli. Poločas utkání 0:2.
Do druhé poloviny jsme chtěli zlepšit zakončení a přidat co největší počet gólů. Druhý poločas pokračoval stejně jako první, jen s malou změnou, většinu vytvořených šancí jsme dokázali proměnit. Soupeř neunesl průběh druhé půle a začal zastavovat naše útoky velice zákeřnými zákroky, po kterých někteří kluci už nemohli zpět do hry. Konec utkání 1:7 pro nás.
Jsem rád, že se nám v takto těžkých podmínkách podařilo vyhrát i s takovým gólovým rozdílem.

Střelci: David Krahulec 13´; 41´, Matyáš Drahovzal 25´; 43´, Jakub Hendrych 38´; 40´, vlastní 60´