U14 - DOBRÝ VÝKON
19. 09. 2022

AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA - TJ SK SATALICE 8:1 (5:0)
Tento týden k nám přijel tým ze Satalic. Zápas jsme začali dobře, drželi jsme soupeře na vlastní půlce a vytvářeli si spoustu šancí, které jsme, bohužel, nedotáhli do gólového konce. Naštěstí to moc netrvalo a prosadili jsme se. Od té chvíle už nám do branky padalo skoro všechno. Poločas utkání 5:0 pro nás.
Druhý poločas jsme chtěli pokračovat ve stejném tempu i nasazení, což se nám dařilo, jen zakončení už nebylo tak přesné jako v první půli. I přesto se nám podařilo vstřelit ještě tři góly a dojít si pro další vítězství. Konec utkání 8:1 pro nás.
S předvedenou hrou jsem spokojený, vytvářeli jsme si spousty šancí a střelecky se nám také dařilo, doufám že kvalitu budeme potvrzovat i v dalších zápasech.

Střelci: Krahulec 23´; 25´; 27´; 37´, Mathé 11´, Obrtel 30´; 62´, Fojtík 52´