U14 - DŮLEŽITÁ VÝHRA
07. 10. 2021

SLAVOJ PODOLÍ - SLAVOJ SUCHDOL 5:0 (2:0)

Tento víkend k nám přijel soupeř ze Suchdola. Zápas se pro nás, od první minuty, vyvíjel skvěle, hned z první akce se nám podařilo vstřelit gól a z druhého útoku jsme vybojovali penaltu, kterou jsme s přehledem proměnili. Většinu prvního poločasu jsme soupeře nepouštěli na naší půlku a dostávali jsme se do spousty šancí, které nám buď chytil vynikající brankář soupeře nebo jsme netrefili branku. Poločas zápasu 2:0 pro nás.

Druhý poločas pokračoval v podobném duchu jako první, pořád se nám nedařilo vsítit další góly a soupeř se dostával na naší půlku jen velice málo. Až ke konci druhé půle se nám podařilo vstřelit další tři góly, dva z nich padly po střele z poza vápna, za to jsem moc rád, protože to nám v minulých zápasech dělalo veliký problém. Konec zápasu 5:0 pro AFK Slavoj Podolí.

V zápase se nám dařila kombinace a byla veliká snaha o zakončení, za což kluky velmi chválím.  Věřím že se nám na tento výkon podaří navázat i příští víkend, kdy míříme na Duklu JM.