U9 - SKVĚLÁ HRA I ATMOSFÉRA
15. 05. 2017

HÁJE - SLAVOJ PODOLÍ 16:30

V neděli, 13.5. 2017, jsme sehráli další ze série utkání, na které se poctivě připravujeme.

Sobotní ránem nás sice provázelo sluníčko, ale sraz na zápas v 7,30 na Hájích byl opravdu brzy.

Rodiče děti dopravili včas, kluci byli odpočatí, nasnídaní a hlavně se neskutečně těšili.

Při počátečním hvizdu píšťalky bylo vidět, že jsou naši hráči k nezastavení. První čtvrtina utkání se nesla v našem tempu a bylo zřejmé, že jsou kluci silnější ve hře 1:1, obrana fungovala na 100% a nedovolili jsme soupeři dostat se za půlku. Krásné góly, které vznikaly za součinnosti celé  čtyřky byly nezapomenutelné. Rodiče se staly naší velkou podporou a hnali děti za vítězstvím.

Od druhé čtvrtiny zápasu si kluci dovolovali na soupeře další a další, v tréninku procvičované věci.

Aktivní hra brankáře jako 5.hráče všechny velmi kladně překvapila. Dokázali několikrát utéci soupeři přes celé hřiště a vstřelit krásné góly.

Doufáme, že další nedělní utkání se ponese v radostné atmosféře a duchu Fair Play.