Datum: 30. 4. 2016

Místo konání: Podolí – tráva

Účastnili se: Adam Štros, Daniel Urban, Alex Liška, Martin Gottwald, Jan Hrubec, Dorota Rychnovská, Luděk Imramovský, Jáchym Tomsa, Marceli Ojrzynski,

Dušan Novotný, Adam Mucek, Denis Beran, Jan Obrtel

Při prvním domácím utkání jsme přivítali Slovan Bohnice. Úvod do zápasu se nám vůbec nevydařil a v konečném součtu způsobil prohru 5:8. Bohužel jsme nezachytili začátek zápasu. Kluci z Bohnic byli důraznější, rychlejší a zcela zaslouženě vedli. Obraz hry se ve druhé čtvrtině z naší strany nepatrně zlepšil, přesto na hřišti dominoval soupeř.

Do třetí třetiny a potažmo poslední čtvrtiny nastoupili naši kluci v čele s Dorotkou jako vyměnění. Naším přístupem se obraz hry otočil a v tu ránu bylo na hřišti pouze jeden tým, my. Hru jsme vyšperkovali krásnými góly.

Zápas začíná první čtvrtinou a ne až třetí a na to jsme v konečném součtu doplatili. Kulisa během utkání byla výborná a za to velmi děkujeme.