A-tým

AFK Slavoj Podolí Praha

AFK Slavoj Podolí Praha - Rozpis zápasů



kolo datum výkop domácí výsledek hosté
1 10.08.2019
Podolí - tráva
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha 3 : 5 Viktoria Žižkov B
2 18.08.2019
Motorlet - tráva
17:00 Motorlet B 4 : 0 AFK Slavoj Podolí Praha
3 24.08.2019
Podolí - tráva
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha 4 : 2 Třeboradice
4 01.09.2019
Újezd nad Lesy - tráva
17:00 FK Újezd nad Lesy 3 : 1 AFK Slavoj Podolí Praha
5 07.09.2019
Podolí - tráva
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha 1 : 2 Admira B
6 14.09.2019
Kolovraty - tráva
10:15 Kolovraty 1 : 3 AFK Slavoj Podolí Praha
7 21.09.2019
Podolí - tráva
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha 3 : 1 Vyšehrad B
8 28.09.2019
Podolí - tráva
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha 3 : 1 Přední Kopanina
9 05.10.2019
Královice - tráva
10:30 Královice 4 : 0 AFK Slavoj Podolí Praha
10 12.10.2019
Podolí - tráva
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha 3 : 1 Hostivař
11 19.10.2019
Radotín - tráva
15:30 SC Radotín 0 : 4 AFK Slavoj Podolí Praha
12 26.10.2019
Podolí - tráva
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha 0 : 5 FK Dukla JM
13 02.11.2019
Zličín - UMT
10:30 Zličín 3 : 2 AFK Slavoj Podolí Praha
14 09.11.2019
Podolí - tráva
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha 1 : 1 Uhelné sklady
15 16.11.2019
Újezd P4 - UMT
10:15 SK Újezd Praha 4 3 : 1 AFK Slavoj Podolí Praha
16 07.03.2020
Tempo - UMT
17:00 Viktoria Žižkov B 8 : 0 AFK Slavoj Podolí Praha
17 15.03.2020
Podolí - UMT
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - : - Motorlet B
18 21.03.2020
Třeboradice - tráva
10:30 Třeboradice - : - AFK Slavoj Podolí Praha
19 28.03.2020
Podolí - UMT
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - : - FK Újezd nad Lesy
20 05.04.2020
Admira - tráva
14:00 Admira B - : - AFK Slavoj Podolí Praha
21 10.04.2020
Podolí - tráva
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - : - Kolovraty
Pohár PFS 15.04.2020
Podolí - UMT
17:00 AFK Slavoj Podolí Praha - : - FK Dukla JM
22 18.04.2020
Vyšehrad - UMT
14:00 Vyšehrad B - : - AFK Slavoj Podolí Praha
23 25.04.2020
P.Kopanina - tráva
17:00 Přední Kopanina - : - AFK Slavoj Podolí Praha
24 01.05.2020
Podolí - tráva
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - : - Královice
25 09.05.2020
Hostivař - tráva
10:30 Hostivař - : - AFK Slavoj Podolí Praha
26 16.05.2020
Podolí - tráva
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - : - SC Radotín
27 23.05.2020
Kunratice - tráva
10:30 FK Dukla JM - : - AFK Slavoj Podolí Praha
28 30.05.2020
Podolí - tráva
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - : - Zličín
29 06.06.2020
Uhelné sklady - tráva
10:30 Uhelné sklady - : - AFK Slavoj Podolí Praha
30 13.06.2020
Podolí - tráva
10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - : - SK Újezd Praha 4