U15 - UTKÁNÍ DVOU POLOČASŮ
25. 05. 2023

TJ SOKOL ŘEPY - AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA 2:2 (2:0)
Tento víkend jsme přijeli na hřiště čtvrtého týmu soutěže Řepy. Prvních pětadvacet minut nebylo dobrých. Hráli jsme velice pomalu, místo kombinačních akcí se to každý snažil urvat sám a soupeř, s trochou štěstí, využil obě ze svých šancí. Poločas utkání 2:0 pro soupeře.
O přestávce jsem nechal kluky v šatně samotné, ať si o průběhu něco řeknou sami. Chvíli před začátkem druhé půle jsem vešel do šatny s jednoduchou otázkou a to jestli jsme připraveni. Kluci konečně vypadali tak jako obvykle a do druhé půle nastoupil jiný tým, soupeře jsme ždímali na vlastní půli a vytvářeli si šanci za šancí.Jen nám chybělo přesnější zakončení. Konec zápasu 2:2.
Dnes jsme bohužel v první půli předvedli náš nejslabší výkon v sezoně, ale jsem rád že se kluci vzchopili a do druhé půle vlítli skvělým způsobem a dorovnali nepříznivý výsledek.