U15 - DŮLEŽITÁ VÝHRA
18. 05. 2023

AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA - FC PŘEDNÍ KOPANINA 10:0 (4:0)
Tento víkend k nám přijel tým z Kopaniny. Chtěli jsme na soupeře vletět od první minuty a dominovat, což se nám dařilo, soupeře jsme nepustili na vlastní půlku. Všechny soupeřovy nákopy jsme v klidu sbírali a soupeři jsme nic nedovolili. Na druhou stranu, měli jsme dost šancí, které jsme neproměnili. Poločas utkání 4:0 pro nás.
Do druhé půle jsme chtěli přidat více gólů a pokračovat ve stejném tempu  Dařilo se nám, a konečně jsme byli střelecky úspěšnější. Konec utkání 10:0 pro nás.
Jsem rád, že jsme dokázali dominovat celý zápas. Drželi jsme míč na našich kopačkách a vytvářeli si šanci za šancí. Udržení čistého konta je radost navíc.  Rád bych poděkoval hráčům z mladších kategorií, kteří se dorazili podívat a udělali nám skvělý kotel.