U15 - DOBRÝ VÝKON
04. 05. 2023

AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA - TJ SLOVAN BOHNICE 4:1 (4:0)
O čarodějnickém víkendu jsme přivítali tým z Bohnic. Soupeř překvapil a snažil se na nás vytvářet tlak už od rozehrávky, s čímž jsme neměli problém. Drželi jsme míč na našich kopačkách a vytvářeli si dost šancí. Chyběla nám přesnost a proto skóre po první půli nebylo větší. Poločas utkání 4:0.
Do druhé půle jsme chtěli zpřesnit zakončování a přidat více gólů. V druhé půli soupeř změnil taktiku, kterou jsme čekali už od začátku. Zatáhl se k vlastnímu vápnu a čekal na rychlé protiútoky. V tu chvíli bylo ještě těžší se prosazovat, ale i tak jsme si vytvářeli spousty šancí, jen chybělo větší štěstí v zakončení. Těsně před koncem soupeř využil jeden ze svých protiútoků. Konec utkání 4:1 pro nás.