U15 - VÝHRA V MALÉM DERBY
01. 11. 2022

ABC BRANÍK - AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA 2:10 (1:2)
Tento víkend jsme vyrazili do Braníka. Od začátku se v nás projevovalo prázdninové volno. Nehráli jsme špatně, jen nám všechno trvalo o pár doteků víc a a vše trvalo déle. I přesto se nám podařilo vstřelit první dva góly zápasu. Zápas byl velice vyrovnaný, hrálo se hlavně mezi vápny, kde se bojovalo o každý metr hřiště. Soupeř, chvíli před koncem první půle snížil, kdy potrestal naši pomalou rozehrávku. Poločas utkání 1:2 pro nás.
O pauze jsme si s klukama vyjasnili, že volno už skončilo a co musíme zlepšit do druhé půle. Kluci si to vzali a od první minuty druhé půle na hřišti byl jen jeden tým. Zlepšili jsme pohyb i přesnost a také jsme začali proměňovat naše šance. Drželi jsme soupeře u vlastního vápna a rychlým presinkem jsme ho nutili k nákopům, se kterými naši obránci neměli veliké problémy. Konec utkání 2:10 pro nás.
Jsem rád, že se nám podařilo vyhrát s takovým rozdílem. Druhá půle z naší strany byla velice povedená a věřím, že na ní navážeme i v dalším zápase.

Střelci: Oliver Dyntar 13´; 19´; 41´; 52´, Šimon Babiar 38´; 42´, Matyáš Drahovzal 39´; 45´; 53´, Jan Linhart 67´