U13 - PRVNÍ JARNÍ VÝHRA
12. 04. 2022

SLAVOJ PODOLÍ - SK STŘEŠOVICE 7:2 (4:0)
První jarní zápas jsme v duchu aprílového počasí odehráli proti SK Střešovicím. Zápas jsme začali neporozuměním si naší obranné dvojice, ze kterého měl soupeř střelu do poloprázdné brány, ale naštěstí minul. To nás probudilo a začali jsme soupeře tlačit na jeho polovině. Soupeře jsme do hry moc nepouštěli, většinu útoků jsme zastavili okolo poloviny hřiště. Podařilo se nám vstřelit vždy v sérii po dvou rychlých gólech, které nám daly klid do dalšího průběhu zápasu. Poločas utkání 4:0 pro nás.
Druhý poločas byl vyrovnanější, ve hře dostávali více prostoru hráči, kteří měli v minulých zápasech méně odehráno, ale i přesto jsme vstřelili další 3 góly. Na konci utkání soupeř střelil po rychlých proti útocích dva góly, tím upravili skóre na konečných 7:2 pro nás.