U14 - PRVNÍ POLOČAS ROZHODL
12. 04. 2022

AFK SlLAVOJ PODOLÍ - SK DOLNÍ CHABRY 4:8 (0:7)
Na první jarní zápas k nám přijel tým z Dolních Chaber. Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře, hned z prvního útoku se soupeři podařilo skórovat. Povzbuzeni prvním gólem nám soupeř v prvních 10.minutách nasázel 3 góly. Naštěstí, naše hra se postupem času zlepšovala a také jsme si vytvořili gólové šance. Bohužel, jsme je nedokázali dotáhnout až do konce. Poločas utkání 0:7 pro Chabry.
O poločase jsme si jasně vysvětlili co na hřišti musíme zlepšit a pokusit se s výsledkem ještě něco udělat. V druhé půli jsme si vytvořili veliký tlak, soupeře jsem prakticky nepouštěli na naší polovinu a konečně se nám podařilo protrhnout naši střeleckou smůlu. Za stavu 4:7 nám naše myšlenky na srovnání stavu zastavil soupeřův rychlý protiútok, ze kterého zvýšil na konečných 4:8 pro Chabry.
Druhá polovina zápasu byla z naší strany velice povedená, jak předvedenou hrou, tak góly. Pořádně musíme zapracovat na zakončení a lepším vstupu do zápasů.