U15 - STÁLE NEPORAŽENI
18. 10. 2017

ČAFC - SLAVOJ PODOLÍ 0:9 (0:2)

V rámci 6. kola jsme dorazili na hřiště posledního celku naší soutěže ČAFC Praha. I přes to, že pozice našeho soupeře naznačovala, že by se mělo jednat o snadný zápas, nemohli jsme si dovolit nic podcenit, protože případná výhra by nám zajistila, i přes náš deficit odehraných zápasů, první příčku. Mimo to jsme si chtěli spravit chuť z obrovského množství neproměněných šancí z předchozích zápasů. Zápas začal dle očekávání. Vytvářeli jsme si spousty gólových příležitostí a celkově jsme měli hru pod kontrolou. Bohužel stejně jako v minulých zápasech nás velice zlobila koncovka. I přes to, že jsme otevřeli skóre poměrně brzo, již v 12. minutě, poločas skončil „pouze“ 2:0. Druhá polovina zápasu již byla od soupeře naprosto odevzdaná a tak se nám podařilo vsítit, i přes mnoho dalších neproměněných gólovek, 6 dalších branek. Zápas tak skončil 9:0 v náš prospěch. Odvezli jsme si tak povinné 3 body. Pokud se však chceme odpíchnout od zbytku našich pronásledovatelů, musíme si poradit s dalším, znatelně kvalitnějším, soupeřem, a to s Přední Kopaninou, která v současné době zaujímá 4. příčku.