hlavní strana » Aktuální novinky

Autor: Miroslav Gottwald | Datum: 21.04.2017 | Zdroj fotky:

U11 - VIDITELNÁ ZMĚNA

SLAVOJ PODOLÍ - MOTORLET 1:40

V neděli 2.4. jsme sehráli úvodní mistrovské utkání proti Motorletu. Trochu jsem se děsil před startem sezony, zda zimní příprava přinese to, v co jsme doufali. Řekl bych, že odpovědí mi bylo odehrané utkání proti týmu Motorletu. Jednoznačně nejtěžší soupeř hned na úvod fotbalového „kolotoče“ nás nutil se lépe připravit, nejen herně, ale především duševně. Herní pohoda je přesně to, co jsem na hřišti viděl. Dokonce i po fyzické stránce jsme zápas zvládli na výbornou. Není si třeba lámat hlavu tím výsledkem (součet hřišť 1:40), neboť to hlavní jsme si splnili….udržet krok se soupeřem. Za předvedený výkon musím všechny hráče pochválit a současně jsem moc rád, že byly splněny do písmene všechny mé požadavky, které jsem před zápasem hráčům kladl na srdce……bez srdíčka hrát prostě nejde.

Samostatnou kapitolou jsou i výkony gólmanů….neuvěřitelné zákroky u obou borců. Všichni byli skvělí a tak nechci nikoho jmenovat. Klukům a dívce za výkon opravdu děkuji.

 Absolutní vrchol zápasu však rozpoutal svým osobním pojetím náš obránce Adam M. V nepřehledné strkanici v našem brankovišti se odporoučel k zemi soupeřův útočník, jehož vyděšený výraz v obličeji zmrazil náš zmiňovaný borec výkřikem „máte penaltu, já ho sejmul“….dění na hřišti se rázem zastavilo a všichni upínali svůj pohled na pomyslnou značku pokutového kopu. To ovšem vyvolalo naprosté halo a smích v podání rodičů a trenérů. Situaci jsme s trenérem Motorletu dobře viděli a o penaltě nemohla být řeč. Úvodní zápas se nám prostě vydařil a přinesl viditelné změny.