hlavní strana » Aktuální novinky

Autor: Marek Janoušek | Datum: 20.06.2016 | Zdroj fotky:

U13 - NA ZÁVĚR KROUPY A PROHRA

VÍTĚZ PRAŽSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Poslední letošní utkání jsme sehráli na hřišti Újezdu. Tento soupeř nepatří mezi naše oblíbené a na jeho hřišti se nám ani nyní nepodařilo zvítězit. Zápas byl hodně ovlivněný velmi silným deštěm a kroupami, které dokonce donutili rozhodčího zápas na dlouhou dobu přerušit. Soupeři vodní fotbal vyhovoval o něco lépe, hrál jednoduchými dlouhými míči dopředu a my jsme se s tím bohužel nedokázali vyrovnat. Ani prohra nám ovšem nezabránila, abychom si v šatně za zpěvu kapitána Korkorána užili mistrovské oslavy. Jsme moc rádi, že jsme splnili stanovený předsezóní cíl a dokázali jsme pro Podolí vybojovat vítězství v Pražském přeboru. Vítězství to sice bylo celkem přesvědčivé a jednoznačné, ale to jej určitě nijak nesnižuje. Kluky musím za celou sezónu pochválit a poděkovat jim za tento velký úspěch.

Radost mi dělá především to, že tým nebyl závislý na nějaké výrazné individualitě, která by celou sezónu sama odtáhla. Naopak se jednalo především o dobré týmové výkony, díky kterým jsme soupeře po celou sezónu celkem výrazně přehrávali a vítězství v soutěži si rozhodně zasloužili. Věřím také, že to nebyl poslední úspěch, kterého jsme spolu s hráči v dresu Podolí dosáhli a už teď se těšíme na další sezónu, kterou už odehrajeme jako starší žáci na celé hřiště.

Sestava: Pauer Matěj, Smetivý David, Halasz Ondřej, Kabeláč Jan, Stýblo Tomáš, Tran Luu Hoang, Blecha Matěj, Zdobnický Matěj, Kec Vojtěch

Góly: 2x  Tran Luu Hoang, 1x Kec Vojtěch