U16 - PRVNÍ ZÁPASY V NOVÉM ROCE
09. 02. 2024

ZAČÁTEK ZIMNÍ PŘÍPRAVY
FK METEOR PRAHA - AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA 3:4 (1:2)¨
Hned první víkend po novém roce nás čekala zimní liga proti domácím Meteoru Praha. Soupeř proti nám postavil hráče o rok mladší a to bylo to, co jsme potřebovali. Jejich šikovnost jsme vyrovnávali rychlostí a silou. Zápas se hrál ze strany na stranu a do poslední minuty nebylo jisté, kdo odejde jako úspěšnější. Konec zápasu 3:4 pro soupeře.

AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA - FK POŘÍČANY 8:2 (5:0)
Tento víkend jsme se v zimní lize potkali s týmem z Poříčan. První polovina se nám opravdu podařila, drželi jsme míč u soupeřovi brány a dostávali se do dobrých šancí, které jsme i proměňovali.
Druhý poločas byl vyrovnanější, my jsme chtěli jen dávat další a další góly a v ten okamžik jsme vypustili obranu. To soupeři otevíralo možnosti pro rychlé útoky a vážnější šance.
Konec zápasu 8:2 pro nás.