U15 - BOD ZE ZLIČÍNA
02. 10. 2023

FC ZLIČÍN - SLAVOJ PODOLÍ 2:2 (1:0)

Na mistrovské utkání jsme tentokrát zajížděli za klukama ze Zličína. První poločas se naši kluci trošičku hledali, moc to nefungovalo a my prohrávali v 9 minutě 1:0. Domácí hráči byli aktivnější, lepší na míči i v kombinaci a zaslouženě vedli. V prvním poločase to vůbec nevypadalo na to, že bychom mohli připravit domácí o body. V poločase jsme si něco řekli v kabině a do druhé půle nastoupilo úplně jiné mužstvo, konečně byla vidět chuť hrát náš pohledný fotbal. Nejednou jsme byli u všeho dříve, začali hrát kombinačně. Začali jsme soupeře napadat na jeho polovině hřiště, začala se dařit i kombinace a vše bylo zakončeno střelbou. Bohužel v 71 minutě nařízen proti nám pokutový kop po nechtěné ruce našeho obránce ve vápně, 2:0 pro domácí. Stav 2:0 byl v tomto čase velmi hrozivý !! Kluci se však semkli a během šesti minut skóre srovnali. Za druhou půli velká pochvala, moc nechybělo a odvezli jsme si 3 body. Dnes pochvala všem, teď se připravit na další utkání hrané na AFK. Snad budeme pokračovat v dobrém výkonu.