U17 - LEPŠÍ DRUHÝ POLOČAS
12. 09. 2023

FK FC ZLIČÍN - AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA 3:8 (2:2)

Tento víkend jsme zavítali na Zličín. Chtěli jsme navázat na dobrý výkon z minulého kola, jen dnes zápas dotáhnout do vítězného konce. Začali jsme dobře, hned ve třetí minutě se nám podařilo vstřelit první gól. Předváděná hra už tak kvalitní nebyla. Hodně jsme přidržovali míč, měli jsme slabší pohyb. I přesto jsme přidali druhý gól, kdy po centru z kraje náš hráč hlavičkoval přímo na hlavu soupeře, který míč nadzvedl nad svého brankáře. Bohužel, soupeř do poločasu srovnal ze skoro stejných akcí, kdy při centrech na zadní tyči soupeř vždy hlavičkoval úplně sám. Poločas utkání 2:2.
Do druhé půle jsme si vyjasnili co máme změnit, abychom byli zase úspěšnější. Rychlejší kombinace, větší pohyb a chuť. Jsem rád že si to kluci vzali k srdci a začali hrát tak, jak je znám. V druhé půli jsme soupeři dovolili jen pár výjímečných šancí. My jsme naopak byli hodně nebezpeční a je jen škoda, že jsme nepřidali více gólů. Konec utkání 3:8 pro nás.