U15 - DOBRÝ VÝKON
24. 04. 2023

TJ SOKOL STODŮLKY - AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA 0:8 (0:2)
Na další zápas jsme vyrazili do Stodůlek. Věděli jsme, že to bude těžké utkání i přes  umístění soupeřev soutěži. Dařilo se nám kombinovat a držet soupeře na své polovině. Vytvářeli jsme si dost šancí, jen nám chyběla přesnost a trochu štěstí ke vstřelení gólu. To jsme naštěstí zlomili v půlce 1. poločasu, kdy náš hráč obešel dva protihráče a přesnou ranou se nemýlil. Poločas utkání 0:2 pro nás.
Do druhé poloviny jsme chtěli zrychlit hru a přidat více gólů, což se nám povedlo. Rychlejšími kombinacemi a přímočařejší hrou jsme se dostávali ještě více do gólových příležitostí, jen s jednou výjimkou, a to, že jsme začali dávat góly. Konec utkání 0:8 pro nás.
Jsem rád, že jsme dokázali dát větší počet gólů a do toho ještě udržet čisté konto.

Střelci: Dominik Fojtík 12´, Samuel Lopes 19´; 63´, Oliver Dyntar 42´; 56´; 62´; 71´, Štěpán Chylík 68´