U15 - DŮLEŽITÁ VÝHRA
21. 04. 2023

AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA - FOTBALOVÁ AKADEMIE PRAHA 3:1 (1:0)
Tento víkend k nám zavítal tým ze Střížkova FA Praha. Věděli jsme, že to bude těžký zápas, proto jsme do něj chtěli vstoupit co nejlépe a co nejdříve vstřelit první branku zápasu. Měli jsme větší držení míče a vytvářeli si hodně šancí, ale bohužel jsme nebyli přesní v zakončení. To se změnilo chvíli před koncem první poloviny, kdy se náš hráč dostal do úniku sám na bránu po skvělé přihráce a sám proti brankáři nezaváhal. Poločas utkání 1:0 pro nás.
Do druhé půle jsme chtěli zlepšit produktivitu a být stále aktivní. To se nám taky dařilo, vytvářeli jsme si spousty šancí, které jsme ale nedotáhli do gólového konce. Soupeř hrozil především z rychlých protiútoků, které jsme i se štěstím dokázali ubránit. Druhý gól jsme přidali po samostatné akci, kdy náš hráč prošel od rohového praporku přes dva hráče a přesnou ranou mezi nohy prostřelil brankáře. Stejný hráč se o pár minut později opřel do střely zpoza vápna a skvěle umístěnou střelou nedal brankáři šanci. Bohužel, se nám čisté konto nepodařilo udržet, když chvíli před koncem, přesnou střelou, soupeř snížil na konečných 3:1 pro nás.

Střelci: David Krahulec 28´, Oliver Dyntar 58´; 73.