U15 - SMUTNÁ PROHRA
15. 11. 2022

AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA - FC TEMPO PRAHA 0:6 (0:1)
Na poslední zápas sezóny k nám přijel tým z Lhotky Tempo. Zápas byl už začátku plný emocí a důrazných soubojů. Bohužel, se nám nedařilo vytvářet si tolik šancí jako v minulých zápasech. Chyběl nám pohyb a taková lehkost. Měli jsme hodně ztrát při přechodu do útoku a díky tomu nás soupeř většinu poločasu držel u našeho vápna. Poločas utkání 0:1 pro soupeře.
O přestávce jsme kluky hlavně nabádali k většímu pohybu a při možnostech i více zakončování. Bohužel, druhý poločas podobný průběh jako první. Proto jsme upravili rozestavení s šancí zápas zvrátit. Tím jsme, ale, otevřeli obranu a soupeři dali více možností na rychlé protiútoky, které proměňoval. Konec utkání 0:6 pro soupeře.
Konec podzimní části jsme si představovali trochu jinak. Před námi je zimní pauza, přes kterou pořádně potrénujeme a věřím že na jaře budeme ještě silnější.