MUŽI A - HRÁT PATNÁCT MINUT NESTAČÍ
MUŽI A - HRÁT PATNÁCT MINUT NESTAČÍ
19. 09. 2022

MUŽI A - HRÁT PATNÁCT MINUT NESTAČÍ

SOKOL KRÁLOVICE - SLAVOJ PODOLÍ 7:3 (3:1)

TJ Sokol Královice - AFK Slavoj Podolí 7:3 (3:1)
Branky: 18. a 23. Hodžič, 33. Staněk, 50. Chalupa, 55. Nevařil, 74. Svoboda, 90.+3 A. Krivosheev z penalty – 10. Podobský, 49. Šumník, 62. Němeček. ŽK: 90.+2 Procházka (Podolí). Rozhodčí: Šaróka – Štěrba, Vojnovič. Diváků: 90.
Královice: Frýdl – Nevařil (78. Duka), Lády, Chalupa, Malík – Vacík, Nejeschleba (60. Pospíšil), A. Krivosheev, Staněk, Kučera – Hodžič (64. Svoboda). Trenér: Jakub Pospíšil.
Podolí: Bartoš – Šimák (80. Zdobnický), Urban, Bednář, Šumník (70. Hruška) – Brož (46. Procházka) – Šidlo, Brezina (46. Jůzek), Němeček, Krob – Podobský (70. Janoušek). Trenér: Petr Majer.

Ohlasy utkání
Jakub Pospíšil (Královice): Super zápas, protože proti nám stálo silné Podolí, které bylo na špičce a inkasovalo málo branek - nám se jim podařilo dát hned sedm. Po obdržené brance jsme do poločasu otočili na 3:1, když nám druhou branku daroval soupeřův brankář. Po přestávce jsme chtěli vývoj kontrolovat, ale bohužel jsme z kraje inkasovali. Naštěstí jsme našli velmi rychlou odpověď, pak přidali i pátou branku a soupeř to musel otevřít, což je situace, která nám vyhovuje. Takže se nám podařilo přidat ještě dvě branky a získat pro nás velmi potřebné vítězství. Výsledek sice plně neodpovídá obrazu utkání a pro hosty je až příliš krutý.
Petr Majer (Podolí): Do utkání jsme vstoupili relativně dobře a ze dvou šancí vstřelili úvodní branku. Po čtvrthodině jsme se, pro mě nepochopitelně, přestali pohybovat a nabídli domácím laciné góly po triviálních chybách. Po přestávce a prostřídání jsme sice snížili, ale vzápětí necháme domácí opět odskočit do dvoubrankového vedení. Naše hra dozadu byla katastrofální a troufnu si říct, že jsme Královicím nadělili předčasného Ježíška nabídnutými lacinými brankami.

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ