MUŽI A - DOMA OPĚT BEZ BODŮ
MUŽI A - DOMA OPĚT BEZ BODŮ
12. 09. 2022

MUŽI A - DOMA OPĚT BEZ BODŮ

SLAVOJ PODOLÍ - FC PŘEDNÍ KOPANINA 0:1 (0:1)

AFK Slavoj Podolí - FC Přední Kopanina 0:1 (0:1)
Branka: 42. Urban. ŽK: 28. Bednář, 49. Šumník, 90. Brož – 25. Šalanský, 75. Asad, 84. Pechar, 90.+6 Hovorka. V 90.+1 neproměnil Mainolfi (Přední Kopanina) pokutový kop. Rozhodčí: Plášil – Trska, Pytloun. Diváků: 52.
Podolí: Bartoš – Šimák, Urban, Bednář, Krob – Brož – Procházka (62. Jůzek), Brezina, Němeček, Podobský (80. Šimeček) – Šumník (75. Sitta). Trenér: Petr Majer.
Přední Kopanina: Vávra – Kučera, Krejčí, Pechar, Hovorka – Asad – Mejdr (87. Spizzirri), Čermák (67. Mainolfi), Šalanský (67. Schierreich), Ptáček (77. Veleba) – Urban (87. Razetto). Trenér: Daniel Vott.

Ohlasy utkání
Petr Majer (Podolí): Gratuluji Kopanině ke třem bodům, protože byla o ten jeden gól lepší. Výsledek považuji za spravedlivý. Myslím si, že zápas měl svou úroveň a že měl celkem slušné tempo a kvalitu. Soupeř měl lepší pohyb, a proto si odváží body, když proměnil šanci, kterou jsme mu nabídli. Na závěr do naší otevřené obrany mohl svou výhru ještě navýšit. Ke konci jsme vše vrhli směrem dopředu, ale i když jsme v samém závěru nastřelili tyč, vyrovnat se nám již bohužel nepodařilo.
Daniel Vott (Přední Kopanina): S výkonem a samozřejmě i výsledkem jsem spokojen. Hráli jsme na hřišti týmu ze špičky tabulky a čekalo se těžké utkání. Před zápasem jsme se dostali do problémů se sestavou a já musím poděkovat všem, co zaskočili, a nejvíce však Tomáši Pecharovi za obdivuhodný výkon. Po přestávce jsme nechali domácí, především po standardkách, si vytvořit nějaký tlak. V závěru jsme měli své vítězství pojistit druhým gólem, ale to se nestalo ze žádných našich možností, včetně penalty. Přesto jsme si dokázali z Kavčích hor odvézt tři body, a to se počítá.

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ