MUŽI A - TŘETÍ VÝHRA V ŘADĚ
MUŽI A - TŘETÍ VÝHRA V ŘADĚ
22. 08. 2022

MUŽI A - TŘETÍ VÝHRA V ŘADĚ

SLAVOJ PODOLÍ - SLAVOJ VYŠEHRAD 2:0 (1:0)

AFK Slavoj Podolí - FC Slavoj Vyšehrad 2:0 (1:0)
Branky: 36. Horčička, 63. Urban. ŽK: 41. Brož, 49. Podobský, 50. Hrubý, 89. Krob – 61. Stareček. Rozhodčí: Borodáč – Šmakal, Stránský. Diváků: 60.
Podolí: Bartoš – Šimák, Urban, Hrubý, Krob – Bednář - Zdobnický (64. Procházka), Brož (78. Brezina), Šidlo, Podobský – Horčička (72. Sitta). Trenér: Petr Majer.
Vyšehrad: Steiner (70. Klomínek) – Holyk, Stareček, J. Klíma ml., Pryšljuk – Lískovec (70. Kazda), M. Krivosheev, Kankara (60. Přech), Kubies – Souček (14. Šrejber), Krčmář. Trenér: Jaroslav Klíma.

Ohlasy utkání
Petr Majer (Podolí): Plán eliminovat elán bojovného, běhavého a mladého týmu Vyšehradu rychlým vedoucím gólem se nám zpočátku moc nedařil, po vyrovnaném průběhu hry to vyšlo až deset minut před poločasem. Hodně nám pomohl druhý gól, přesto byl i tak výsledek na vážkách, Vyšehrad o něj bojoval do poslední chvíle. Máme devět bodů z prvních tří zápasů, ještě jsme nedostali žádný gól a jsme druzí v tabulce. Start do sezony nám vyšel, za což jsme moc rádi. Každý bod totiž bude na konci sezony strašně důležitý.
Jaroslav Klíma (Vyšehrad): Oproti předchozímu utkání s Duklou Jižní Město jsme se museli tentokrát obejít bez dvou hráčů základní sestavy Vodičky s Babkou, což při našem úzkém kádru bylo znát. Přesto jsme po deseti minutách hry měli vést 3:0 a možná i hrát proti deseti. Jenomže všechno nám moc trvá a nedohráváme situace tak, jako ostatní týmy přeboru, takže z nich pak také nic nevytěžíme. Za deset minut mohlo být po zápase, namísto toho pak sami začneme dělat individuální chyby, jaké nejsou v této soutěži vidět a doslova darujeme soupeři první i druhý gól. Tohle je stále dokola, nemůžeme však brečet, ale bojovat, prát se o lepší výsledky, a ne vlastními chybami nabízet soupeřům možnost odehrát pohodový zápas.

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ