MUŽI A - KOLAPS V ZÁVĚRU
MUŽI A - KOLAPS V ZÁVĚRU
09. 05. 2022

MUŽI A - KOLAPS V ZÁVĚRU

SLAVOJ PODOLÍ - SOKOL KRÁLOVICE 2:4 (1:1)

Podolí - Královice 2:4 (1:1)
Branky: 41. Kořínek, 72. Kocour - 13. Malík, 76. Kučera, 81. Hořický, 85. Marek. Rozhodčí: Tikal - Popelka, Zima. ŽK: 45. Podobský (Podolí). Diváků: 50.
Podolí: Bartoš - Brezina, Bednář, Kořínek, Čmelík - Kocour, Němeček, Brož (65. Hrubý), Janoušek, Podobský - Štrajt (46. Jeník, 78. Sitta). Trenér: Petr Majer.
Královice: Frýdl - Nevařil, Hořický, Lady, Malík (51. Vlček) - Staněk, Vacík, Krivosheev, Chalupa, Kučera - Marek. Trenér: Josef Marek.

Hlasy trenérů
Petr Majer (Podolí): „Předvedli jsme kolaps v závěru. Ale ani vstup nebyl dobrý. Začali jsme vlažně, bez pohybu. Královice byly víc na balonu a zaslouženě šly do vedení. My jsme do půle srovnali a výsledek 1:1 byl pro nás lichotivý. Po přestávce jsme vyrovnali hru a šli dokonce do vedení. Jenže po chybě jsme dovolili Královicím srovnat a pak přišel nepochopitelný výpadek. Podobný se nám stal i na Kopanině. Za první půli a závěr zápasu si Královice výhru zasloužily. Přitom si myslím, že to byl hratelný soupeř, co chce hrát fotbal. Nakonec bych chtěl pochválit za výkon rozhodčího. Byl výborný, když bylo třeba, tak okomentoval zákrok, všechno bylo v pohodě.“
Josef Marek (Královice): „Hrál se z obou stran docela hezký fotbal, k vidění bylo hodně šancí. My jsme jich měli o něco víc a také jsme šli do vedení. Domácí ale do přestávky využili standardku, zápas však vypadal pořád stejně. Nakonec jsme i prohrávali 1:2, ale věřil jsem, že utkání můžeme zvládnout. Za stavu 3:2 pro nás jsme přežili trestný kop, kdy domácí trefili tyč. Ale tu jsme nastřelili i my. Fanoušek snad odcházel domů spokojený, má jistotu, že na našich zápasech se nenudí. “

Nejlepší hráč Podolí: Daniel Kocour.
Nejlepší hráč Královic: Aleš Hořický.

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ