MUŽI A - BOD Z HORKÉ PŮDY V TŘEBORADICÍCH
MUŽI A - BOD Z HORKÉ PŮDY V TŘEBORADICÍCH
28. 03. 2022

MUŽI A - BOD Z HORKÉ PŮDY V TŘEBORADICÍCH

SK TŘEBORADICE - AFK SLAVOJ PODOLÍ 1:1 (0:1)

Třeboradice - Podolí 1:1 (0:1)
Branky: 51. Klouček - 10. Jeník. ŽK: 69. Šťovíček, 69. Polívka, 90. Červenka - 16. Šumník, 37. Jeník. ČK: 90. Červenka - 88. Šumník, 90. Jeník. Rozhodčí:. Kučera - Zelený, Manilo. Diváků: 80.
Třeboradice: Kundrát - Chaloupka, D. Hruška, Červenka, Polívka - Klouček, Hájek, Viktorin, Ciolek (46. Jung) - Svoboda, Šťovíček (46. F. Hruška). Trenér: Jan Novák.
Podolí: Bartoš - Němeček, Brož, Bednář, Brezina - Janoušek - Kocour, Podobský, Čmelík, Šumník - Jeník. Trenér: Petr Majer.

Hlasy trenérů
Jan Novák (Třeboradice): „První poločas jsme totálně prospali. Řekli jsme si, jak chceme hrát, a to jsme vůbec nedodržovali. Vůbec nefungovaly kraje. Celkově jsme nechávali soupeři hodně místa a z toho taky padl ten gól. Druhou půli jsme trošku něco změnili, přišli tam čerství hráči, kteří hru zvedli a dali jsme rychlý gól. Potom se nám ale to utkání už otočit nepodařilo. Nějaké náznaky šancí jsme tam měli, ale další gól jsme nedali, a tak máme stále ztrátu, kterou se nám nepodařilo snížit. Hrálo se o šest bodů a bylo to hodně vyhecované.“
Petr Majer (Podolí): „Nejsem spokojený. Po velmi dobré první půli, kdy jsme měli snad pět šancí, jsme proměnili jen jednu. Do kabin se šlo za stavu 1:0 a domácí jsme v podstatě nechali žít. To se nám potom ve druhé půli vymstilo. Nepohlídali jsme si autové vhazování a z toho dostali vyrovnávací branku. Pak už to nebylo o fotbale, spíš to bylo takové zápasení. V nastavení jsme šli sami na bránu, ale už tam nebyly síly k zakončení. Zápas nás stálo neproměňování šancí v prvním poločase, kdy jsme měli jasnou převahu, měli jsme to ve své moci, ale dali jen jednu branku, a to se nám nakonec vymstilo.”

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ