U17 - DRUHÝ POLOČAS ROZHODL
U17 - DRUHÝ POLOČAS ROZHODL
22. 09. 2021

U17 - DRUHÝ POLOČAS ROZHODL

SK MODŘANY - SLAVOJ PODOLÍ 1:7 (1:2)
K malému derby Prahy 4 jsme vyjížděli do Modřan. Velká marodka zapříčinila, že jsme si museli vypůjčit i jednoho borce z ročníku 2008.
Začátek zápasu nám vyšel skvěle, po krásném centru Keraghela se trefil přesně Gottwald už ve 2. minutě. Domácí hráli jednoduše, dlouhé míče z počátku dělaly našim stoperům problémy a z jedné takové situace se podařilo modřanským srovnat. Dalších dvacet minut jsme byli nepřesní a pomalí v kombinaci, domácí nás dobře napadali a tak se hra odehrávala převážně mezi vápny. Až minutu před poločasem jsme zvýšili po závaru z rohového kopu na 1:2 z pohledu domácích.
O přestávce jsme si řekli, co je potřeba změnit a do druhého poločasu jsme vlétli jako uragán. Během pěti minut se postupně trefili Gottwald, Rubinos a Tomsa a rázem bylo skóre 1:5. Tím jsme soupeře definitivně zlomili a pak už se na modřanskou bránu valil jeden útok za druhým, od vyššího rozdílu držel domácí skvěle chytající gólman. I tak jsme ještě přidali dva góly z kopaček kapitána Tomana a Hrubce - konečné skóre 1:7

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ